Hakkımızda

Wieberr Hakkında

Gizem Makina ve Kimya Sanayii olarak üretim hayatına başlayan firmamız 2014 yılında yeni bir yapılanma ile öz sermayesini artırarak Koçkar Makina Kimya Sanayii A.Ş. olarak devam etmiştir. Koçkar Makina Kimya Sanayii A.Ş. kurmuş olduğu tesislerde son model makine parkuru ile donatılmıştır. Firmamızın tescilli Wieberr, Nerowax, Wiatech, Skaria, Shower markaları adı altında oto bakım ürünleri, temizlik maddeleri, halı bakım ürünleri, boya koruma, pasta cila ve makina üretimi yapmaktadır. Koçkar Makina Kimya Sanayii A.Ş. yüksek teknolojisi ve geniş AR-GE imkanları sayesinde sektörde oluşabilecek talepler doğrultusunda dünya standartlarında hizmet vermektedir. İç piyasada rakipsiz olmayı hedefleyen firmamız başta Belçika, Hollanda, Fransa, Almanya, Suudi Arabistan, Kazakistan, Azerbaycan ve Rusya olmak üzere 2019 yıl sonu itibariyle 54 ülkeye ihracat gerçekleşmiştir. Koçkar Makina Kimya Sanayii A.Ş., Bilim Sanayii ve Teknoloji Bakanlığı'ndan alınmış olan SAN-TEZ ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nden alınan BAP projeleri başarıyla tamamlamıştır. Firmamız, üretim ve pazarlamasında TÜRK AK Onaylı ISO 9001 – ISO 14001 kalite belgesiyle kalitesini tescillemiştir ve hali hazırda Ukrayna, Kazakistan ve Azerbaycan ülkelerindeki fabrikalarımız faaliyetlerine devam etmektedir.
Ali KOÇ
Yönetim Kurulu Başkanı
Koçkar Makina Kimya San ve Tic. A.Ş.
0
Yıl Tecrübe
0 +
Bayi
0
İhracat Başarısı
0
Ürün Çeşidi

Neden Wieberr ?

2005 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyi, profesyonel bir ekip ve yüksek teknolojiyle birleştirerek dünya ülkelerine ihracat yapan ve adı "kalite" ile özdeşleşen bir şirket olan Wieberr, tüm ürünlerine garanti verir.

Kalite Stabilizasyonu
99%
Üretimin İhracat Payı
60%
Sık Sorulan Sorular

S.S.S

Sormak istediğiniz sorular için aşağıdaki cevapları kontrol edebilir veya bize eposta/telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evet ! Üretmiş olduğumuz tüm dezenfektanlar Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ruhsatlıdır.

El Dezenfektanlarımız %70 alkol oranına sahiptir.

Elbette, toptan satış için bize email (info@wieberrdezenfektan.com) veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Evet ! Online satın almak için yetkili satış kanalımız www.markapazar.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Wieberr markası Koçkar Makine Kimya ve Tic A.Ş şirketi tarafından Sakarya fabrikamızda üretilmektedir. Wieberr, Koçkar Kimya’nın tescilli markasıdır.

Wieberr Dezenfektanlarımız; Sağlık Bakanlığı Biyosidal belgesi, CE (Conformité Européene) sertifikasyonu ve TÜRK AK Onaylı ISO 9001 – ISO 14001 Kalite sertifikasına sahiptir. FDA (U.S. Food and Drug Administration) Sertifikasyon sürecimiz ise devam etmekte olup, 20.06.2020 tarihine kadar sonuçlanması beklenmektedir.

 

Pamukkale Seyahat Wieberr Dezenfektanlarını Tercih EttiKalite Kimyamızda Var...

***Tüm Pamukkale Seyahat araçları her sefer öncesinde Wieberr Dezenfektanları ile Dezenfekte edilmektedir.

Whatsapp Chat
Merhaba ! Yardımı olabilir miyiz ?